Rüya Tabirleri / el rüyaları / Rüyada elinde kağıt görmek

Rüyada elinde kağıt görmek

Rüyada elinde kağıt görmek güzel bir haber almaya, fikirlerini hayata geçirirken aklıselim kişilerden de görüş alarak daha akılcı bir şekilde hareket edeceğine, başarıya ve zafere doymayacağına, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada elinde kağıt gördüyseniz

  • Yanlış kararlar almanız veya bazı olayları yanlış değerlendirmeniz durumunda pişman olabilirsiniz veya büyük hatalar yapabilirsiniz.
  • Kendi toplumunuzdaki veya farklı kültürlerden kişilerden öğreneceğiniz şeyler olabilir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada eline kağıt verilmesi aile hayatına da yansıyan para sıkıntısının en kısa zamanda ortadan kalkacağına, işlerin günden güne daha da artacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin elinde kağıt görüldüyse huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine, uzun zamandan beri büyük bir istekle istediği herşeye kavuşacağına, rüya sahibi için yine önemli bir hale geleceğine ve bugün içinde bulunulan bir sorunun çözümü için çok sıkışılan bir zamanda çıkış yolu olacağına, uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin düzeleceğine, girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına, mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada başkasının elinde kağıt görülmesi kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine, yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine, hayal gibi bir hayat yaşayacağına, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, kendisine düşmanlık güden ve kin besleyen bazı insanların olduğuna, maddi olanakların artacağına alamettir.

Rüyada elinde kağıt kalem görülmesi çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine, hasta ise bakacağına veya refakat edeceğine, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada elini kağıt kesmesi uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, kazancının umduğu gibi devam etmeyeceğine, çok büyük bir hayranlık uyandıracağına delalet ettiğine inanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.