Rüya Tabirleri / anahtar rüyaları / Rüyada elinde ev anahtarı görmek

Rüyada elinde ev anahtarı görmek

Rüyada elinde ev anahtarı görmek üzüntülerin ve zorlukların biteceğine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına, işveren pozisyonuna geleceğine, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, küçük ise kazancınızın daha az olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada elinde ev anahtarı gördüyseniz

  • Duygusal hayatınıza gelince; duygularınızdaki kırgınlık süregitmekle birlikte karşı cinsten başka bir kişi yardımınıza yetişecek.
  • Seyahat planları söz konusu olabilir.

Rüyada elleriyle ev yapılması güzel haberlerin alınacağına, belki de hayatının aşkını bulacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kalınacağına, kazancının ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine alamettir.

Rüyada ikinci el ev almak kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine, bunun da kendisi için çok ağır bir travma yaşamasına neden olacağına, kısmetinin her zaman açık olacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine, zevki sefa içinde olacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına yorumlanır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments