Rüya Tabirleri / el rüyaları / Rüyada elinde erkek pantolonu görmek

Rüyada elinde erkek pantolonu görmek

Rüyada elinde erkek pantolonu görmek hayırlı işlerde yer alacağına, zor bir dönem geçirileceğine, inanç konusundaki eksiklikleri çevresindeki bilgili ve ilim sahibi kimselerden öğrenerek daha da iyi bir insan olmak isteyeceğine, mal mülk sahibi olacağına, çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına işarettir.

Rüyada elinde erkek pantolonu gördüyseniz

  • Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda karışıklıklardan uzak durun.
  • Sizin için vazgeçilmez olan kişilerden ayrılabilir ya da fikren uzak kalabilirsiniz.

Rüyada elinde erkek çocuğu görülmesi hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına, hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına, kayıplar nedeni ile kişinin özel yaşamında da büyük sorunlarla karşılaşacağına, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine, geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına yorumlanır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments