Rüya Tabirleri / elele rüyaları / Rüyada elele tutuştuğunu görmek

Rüyada elele tutuştuğunu görmek

Spread the love

Rüyada elele tutuştuğunu görmek pek çok ikiyüzlü insanla bir arada olunacağına, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, sorunlu bir dönemin başlayacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada elele tutuştuğunu gördüyseniz

  • Üniversiteye veya diğer alanlarda eğitimlerine ara vermiş olanlar geri dönüş sağlayabilirler.
  • Hafif tatsız olarak değerlendirilebilecek olaylar veya belli belirsiz hareketler belli konularda bazı düzenlemeler ya da değişiklikler yapılması gerektiğinin göstergesi olabilir.

Rüyada sevdiğin kişiyi başkasıyla elele görüldüğünde kalbinin küt küt edeceğine, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına ve kendisinin olmayan bir borcu ödeyeceğine, zor geçecek bir eğitim dönemi geçirileceğine ve beklenen sonuca ulaşılamayacağına, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada elele tutuşup yürümek ardından yeni bir iş bulunacağına, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına ve kendisinin olmayan bir borcu ödeyeceğine, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, işlerinde ve çalışmalarında yalana dolana ve üçkağıda başvuracağına, darlığa düşeceğine ve düzeninin bozulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada iki kişiyi elele görüldüğünde eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına, hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine alamet eder.

Rüya tabirlerine göre rüyada bir kadınla elele tutuşmak zararının büyük olacağına, para meselelerinde gurur yapan kişinin borçlarını kapatamadığı bir zamanda ailesine durumu açarak yardım alacağına, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiği kızı başkasıyla elele görülmesi üzüleceğine ve kendisini suçlayacağına, hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, kirasını ve faturalarını ödeyemez duruma düşeceğine, huzurlu ve mutlu olunacağına, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiği erkeği başkasıyla elele görülmesi ferahlığa çıkacağına ve hem iş hayatında hem aile hayatında çok iyi ve hayırlı mevkilere geleceğine, fesada ve haksızlığa karışacağına, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, kişinin isteklerine nail olacağına, epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kocasını başka kadınla elele görüldüğünde beklenmedik kimselerden duyulacak kötü sözler yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına, örnek insan olacağına, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine, kişinin oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına inanılmaktadır.

Rüyada hoşlandığın kişiyi başkasıyla elele görülmesi herkesin karşısında el pençe divan duracağına, sıkıntıların Allah’ın izni ile son bulacağına, iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına alamettir.

Rüyada eşini başka kadınla elele görülmesi maddi ve manevi olarak zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçireceğine, eşine ve çocuklarına gereken önemi bir süre gösteremediği için kişinin moralinin bozulacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine ve hiçbir ihtiyacının da kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada anne ile elele tutuşmak rüya sahibi kişi için büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine, yeni işler yapılacağına, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada anne babayı elele görmek uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, maddi açıdan ferahlayacağına, yapılan çalışmaların ve ortaya konan projelerin kar ve mutluluk getireceğine, kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine, çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada elele gezmek rüya sahibi için çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, hiç ummadığınız bir acı ile karşılacağınıza, ancak kısa süre içinde bu sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine, birçok fırsatı değerlendirerek iş kuracağına işarettir.

Rüya yorumlarına göre rüyada biri ile elele olmak birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edilerek başka kişilere örnek olarak gösterileceğine, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine ve kendisini baştan aşağı yenileyerek herkesin takdirini toplayıp büyük beğeni kazanacağına, çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, ileride yaşanabilecek sağlık sorunları için çeşitli kontrollerden geçileceğine, evdeki birinin yolculuk yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada elele yürümek yeterli kimse haline geleceğine, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine, işinin gücünün rast gideceğine ve karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına, arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, özellikle yatırım ve iş konularında desteğe ihtiyaç duyulacağına alamet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada elele tutuşup salavat getirmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, tüm kalbi ile Allah’a döneceğine ve bu sayede dünya hayatında çok güzel olaylar ve insanlar ile tanışacağına, hayat içinde güzel ve mutlu yaşanacağına, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada iki kişinin elele tutuştuğunu görüldüyse ömür boyu devam edeceğine, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, üzüntülerinin ve endişelerinin sona ereceğine ve yaptığı işlerde her zaman bolluk ve bereketin hâkim olacağına, gereksiz bir sebeple bozulan işlerin düzene sokulacağına, hiçbir şey yapmak istemez olacağına, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada birini elele görüldüğünde tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, kuş gibi hafifleyeceğine, yüzünün eskisi gibi güleceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine, şansının ve kısmetlerinin açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kızını bir erkekle elele görüldüyse hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına ve rızkının da hiç kesilmeyeceğine, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine, işlerinin çok zor bir durumda kalacağına yorumlanır.

Rüyada elele tutuşmak rüya sahibi için maddi imkânların günden güne çoğalacağına, tövbe edip daha düzgün ve iyi bir hayat yaşanacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilimi başkasıyla elele görüldüğünde birçok konudaki problemlerin bir anda çözüme kavuşacağına, rüya sahibinin gözünü yolda bırakan kişilerin geleceğine, şansının her daim kendisinden yana gideceğine, çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına ve kazanç elde edileceğine, büyük kazançlar sağlayacağına, büyük adımlar atacağına tabir olunur.

Rüyada hoşlandığın kızı başkasıyla elele görüldüyse anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına, büyük parasal sorunların ve tartışmaların yaşanacağına, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalardan bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, rızık bolluğu içinde olacağına rivayet eder.

Rüyada aşık olunan kişiyi başkasıyla elele görmek yoklukları ve hastalıkları unutacağına, düşmanlar tarafından zarar göreceğine, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada bir erkekle elele tutuşmak rüya sahibi kişi için belki de hayatının aşkını bulacağına, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine, bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine ve bununla yetinmeyerek ruhunu arındırmak için hak yolunda kutsal sayılacak adımlar atacağına, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine ve bu sayede hem ailevi sorunlarını çözmüş olacağına, geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine, yaşam standartlarının yükseleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşini başka bir erkekle elele görüldüyse hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına, helal ve geniş rızık elde edeceğine, rahatsız edici ve kötü durumlar yaşayacağına, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine rivayet eder.

Rüyada karda elele yürümek rüya sahibi kişi için maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, gönlü ve kadri yüce bir kimse haline geleceğine, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine ve huzurlu ve sevgi dolu bir hayat yaşayacağına, kendine çeki düzen vereceğine, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına aynı zamanda tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine, yaşamına heyecan ve renk geleceğine delalettir.

Rüyada eski eşini başkasıyla elele görülmesi çok iyi yerlere geleceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sorunlarına bir yenisinin daha ekleneceğine, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına, bazı kişilerle aralarında büyük anlaşmazlıklar yaşanacağına, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ölmüş biriyle elele tutuşmak rüyayı gören kişi için bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine, sonra kendi işini kuracağına, yaşantısının çok daha kolay ve konforlu hale geleceğine, moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine, kazançlı bir ortaklığa adım atılacağına, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada eski sevgili ile elele tutuşmak yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine ve yeni bir iş bulup orada çalışacağına, asil kimselerden çıkacağına, eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına inanılmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada elele koşmak huzurlu bir insan olacağına, her kararlarında onların arkasında olacağına, parasının her geçen gün artacağına, ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine, yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına delalet eder.

2 yorumlar

  1. Rüyamda platonik sevdiğim adamla elelele onun evine girdik

    • Değerli Ziyaretçim,
      Görülen rüya rahatlığa, gelişmelere ve iyiliğe delalettir. Rüya tabirine göre sabrederek hareket edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda maddi olarak daha rahat olunabileceğine; ruhuna ilaç gibi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı gelişmeler yaşayacağına; bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine alamettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.