Rüya Tabirleri / elbise rüyaları / Rüyada elbise tamir etmek

Rüyada elbise tamir etmek

Rüyada elbise tamir etmek zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine, hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına, sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına ve elindekilerinin de gideceğine, tüm kalbi ile Allah’a döneceğine ve bu sayede dünya hayatında çok güzel olaylar ve insanlar ile tanışacağına tabir olunur.

Rüyada elbise tamir etmek gördüyseniz

  • Ya da sizi duymama konusunda ısrarcı olabilirler.
  • Sıkıntılı durumlara girmek istemiyorsanız çok dikkatli olmalısınız.

Rüya tabir edenlere göre rüyada beyaz elbise tamir etmek sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına, tövbelerinin Allah’a ulaşacağına, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına, mutlu günlerin yaşanacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler duyacağına yorumlanır.

Rüyada eski elbise tamir etmek çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, aradaki dostluğun daha da pekişeceğine, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, kafasını toplamasına yardımcı olacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments