Rüya Tabirleri / elbise rüyaları / Rüyada elbise siparişi vermek

Rüyada elbise siparişi vermek

Rüyada elbise siparişi vermek haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına, sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, dertlerinden kısa bir zaman içinde arınacağına, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına, kazancını ve mal varlığını arttırmak için günaha gireceğine, bazı girişimlerde bulunacağına delalettir.

Rüyada elbise siparişi vermek gördüyseniz

  • Sadece duygusal nedenlerle hareket etmeniz doğru olmayabilir.
  • Sağlık şartlarına dikkat etseniz bile korunmaya fazla önem vermiyorsunuz.

Rüyada elbise sipariş etmek rüya sahibi için mesela bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, büyük bir yenilgi alacağına, çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, rüya sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine, özür dileyerek bazı insanların gönüllerini almayı başaracağına, sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının bozulacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments