Rüya Tabirleri / el rüyaları / Rüyada el yüz yıkamak

Rüyada el yüz yıkamak

Rüyada el yüz yıkamak kendisine ait sosyal çevrede mutlu mesut yaşayacağına, alın teri dökülmesine ve birçok sıkıntı çekilmesine rağmen hak edilen ücretin alınamayacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, dünyevi hayatını garanti altına alacağına, hayırlı ve güzel günler göreceğine, iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine işarettir.

Rüyada el yüz yıkamak gördüyseniz

  • Kapalı kapılar ardında konuşulanları göremiyorsunuz.
  • Olayların istemediğiniz yönlü veya başkalarının kontrolünde ilerlememesi için, kendi sonuçlarınızı kendiniz çıkartmanız veya kendi bildiğiniz yoldan ilerlemeniz gerekebilir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada el yüz yanması haksızlığa uğranacağına ve haneye ayrılık gireceğine, zor durumların tatlıya bağlanacağına, kişinin kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine, az da olsa kazanç elde edeceğine, başarılar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada el yüz öpmek deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine ve bu yüzden neredeyse hastaneye düşme ya da özgürlüğünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına, yüksek tahsil yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada el yüz şişmesi rahat şekilde yaşayacağına, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına, kendisinin de günlerce bunun tedirginliğini yaşayacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada elini yüzüne kapatmak başkalarına yardım ettikçe manevi yanını kuvvetlendireceğine, başına gelecek kötü bir durumdan ötürü çok sıkıntılı ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar verecek olaylar yaşayacağına, yakın zaman içinde büyük başarılar kazanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada elini yüzüne koymak rüya sahibi için Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini görmeyi nasip edeceğine, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada suyla elini yüzünü yıkamak sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, karşısına iyi insanların çıkacağına, hayırlı olarak başlayan işlerin çok sıkıntı yaratacak kadar kötü bir duruma döneceğine, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirerek çok büyük kazanç elde edeceğine, yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çocuğun elini yüzünü yıkamak rüya sahibi kişi için aradığı çareleri bulacağına, büyük emekler vereceğine ve canını dişine katacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine delalettir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada elini yüzüne kapatarak ağlamak huzurlu ve mutlu bir hayata ve çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına, manevi olarak ferahlayacağınıza, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına ve sevilen ve saygı duyulan kişilerden kalleşlik ve ihanet görüleceğine, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ölünün elini yüzünü öpmek rüya sahibi kişi için sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede yakın bir zamanda kurtulacağına, olayın ağız münakaşasına varacağına, uzun soluklu bir ilişkiye başlanacağına, bunun kendisine ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare olacağına, kendini tutamayıp şeytana uyacağına inanılmaktadır.

Rüyada el yüz sabunlamak eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada bebeğin elini yüzünü yıkamak rüyayı gören kişi için uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine, büyük umutlarla gireceği ihalelerden yana da hayal kırıklığı yaşayacağına, aile hayatı içinde rahat edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerine göre rüyada elini yüzüne sürmek iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine ve sıkıntı çektiği konularda çok doğru ve başarılı adımlar atacağına, şansın önünün kesileceğine çalışmaların kötüleneceğine ve kısmete mani olunacağına, eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına, geleceğin hayır ve güzellik getireceğine, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments