Rüya Tabirleri / ekmek rüyaları / Rüyada ekmek yapmak un görmek

Rüyada ekmek yapmak un görmek

Rüyada ekmek yapmak un görmek ancak zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, kazancının artacağına ve yaşamına bolluk geleceğine, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına rivayet eder.

Rüyada ekmek yapmak un gördüyseniz

  • Bazı şeyleri garantilemek için taktik uygulamanız durumunda hamleniz karışıklık veya gerginlik yaratabilir.
  • Başarılı olabilmek ya da istediğiniz yönde ilerleyebilmek için önem verdiğiniz kişilerin desteğini almanızda fayda var.

Rüyada ekmek yapan anne görülmesi hiç beklemediği kadar çok üzüleceğine, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine, canla başla çalışacağına, istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına hep kısmet getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ekmek yapan kadın görüldüğünde kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine, bilimden ve bilgiden şaşmayacağına, gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, aralarındaki problemlerin çözüleceğine işarettir.

Rüyada ekmek yaparken yağmur yağması kısmetinin hep açık olacağına, kafasının karışacağına ve bir türlü sağlıklı bir karar veremeyeceğine, kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine ve engellerden uzak kalacağına işaret etmektedir.

Rüya tabircilerine göre rüyada ekmek yapana yardım etmek işlerinin bozulmasına ve geçim sıkıntısının artacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ekmek yapan erkek görüldüyse olaylara yaklaşımlarında da hisleriyle hareket etmesinin zaman zaman sıkıntılar yaşamasına neden olarak sorunlarını büyüteceğine, kötü duygularını yeneceğine ve huzurlu olacağına, bir süre bu durumun devam edeceğine delalet eder.

Rüyada ekmek yapan insanlar görüldüyse prestij kaybı yaşanacağına, aile bireylerinin çok üzüleceğine, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına, sağlığını da kaybedeceğine, yüksek moralli olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ekmek yapan kişi görüldüğünde büyük işlere imza atacağına, çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine alamet ettiğine inanılır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments