Rüya Tabirleri / ekmek rüyaları / Rüyada ekmek parası vermek

Rüyada ekmek parası vermek

Rüyada ekmek parası vermek eline yüklü miktarda para geçeceğine ve mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, yeni bir hayat kuracağına, malından ve parasından kaybedeceğine, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ekmek parası vermek gördüyseniz

  • İmajınızı, ilgi alanlarınızı veya pozisyonunuzu korumanız gerekiyor.
  • Belli zevkleriniz için gereksiz harcamalar yapmamaya özen gösterin.

Rüyada ekmek parası istemek rüyayı gören için eski konuların tekrardan gündeme geleceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, onun istediği yoldan gideceğine, böylece kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı büyük adımlar atacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments