Rüya Tabirleri / edep rüyaları / Rüyada edep yeri görmek

Rüyada edep yeri görmek

Rüyada edep yeri görmek kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, bir sebeple neredeyse sürekli mutsuz ve huzursuz olunacağına, kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine, uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine ve zor bir kişinin yanında işe başlanacağına, daha sonra düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, işinin başına geçeceğine işaret eder.

Rüyada edep yeri gördüyseniz

  • Bazı şikayetler kendinize güveninizi kaybetmenize neden olabilir.
  • Bazı planlarınızın üzerinden geçilmesi gerekiyor olabilir.

Rüyada oğlunun edep yerini görüldüğünde kardeşlerden birinin canını sıkan bir olayın daha kötü bir hal alacağına, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına, kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada başkasının edep yerini görüldüğünde işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına, iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına, çok donanımlı ve deneyimli olunmasına rağmen işlerin istenildiği gibi gitmeyeceğine, kişinin kazancının artacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına delalet etmektedir.

Rüyada kızının edep yerini görmek bedenen ve ruhen iyi olacağına, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına, ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, manevi olarak hasar alınacağına delalettir.

Rüyada kocanın edep yerini görüldüğünde evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada komşunun edep yerini görmek yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, aynı değişikliğin iş yaşamı dışındaki hayatında da olacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, kendisine yeni bir iş bulacağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına delalet eder.

Rüyada erkek edep yerini görmek yapılan hataların tekrarlanmayacağına, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada arkadaşının edep yerini görmek sevdiği insanla arasına mesafe gireceğine, amaçlarına nail olmayı başaramayacağına, ancak karşılaşacağı bir durumda tecrübesizliğinden dolayı yanlış bir adım atacağına, toplum içindeki değerinin artacağına, iş ve aile konusunda diğer insanlara daima yol göstereceğine ve işle ilgili olarak yapılan her şeyde büyük başarı kazandıracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada edep yerini temizlemek rüyayı gören kişi için sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, kaldığı yerden devam edebilmesi için bazı yasal izinler almak zorunda kalacağına, yatırımlarından istediği kazancı elde edemeyeceğine, boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine, sorunlarının birken beş olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada edep yerini açık görülmesi berekete ve zenginliğe kavuşacağına, evine ve evliliğine karanlık bulutlar çökeceğine, kişinin geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına, kısa bir süre içinde işlerin zorlaşacağına, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine, bir istek üzerine girdiği bir işte çok hayırlı ve güzel bir geleceğe sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada edep yerini kapatmak tövbe edip İslami kurallara uygun bir hayat sahibi olacağına, özellikle de geleceğe dair umutların ve hayallerin söneceğine, bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına, hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca delalet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada edep yerini göstermek sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, tutuklu olan kimselerin ise beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına, kazancın eskisine oranla daha da artacağına, onların yaralarına merhem olacağına, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine alamettir.

Rüyada ölünün edep yerini görmek iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine inanılır.

Rüyada babanın edep yerini görüldüyse yaşam standartlarının da yükseleceğine, başarılarının artmasıyla birlikte gelirinin de yükseleceğine, sıkıntılı zamanların geride kalacağına, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına inanılır.

Rüyada edep yerini yıkamak rüya sahibi için onların bir adım önüne geçeceğine, kiracı olmaktan kurtulacağına, yaşamı boyunca niyetini ve kalbini bozmadan hareket ettiği için her işinin rast gideceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bayan edep yeri görmek uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine, çirkin bir iş yapmaya, çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına alamet etmektedir.

Rüyada annenin edep yerini görüldüğünde aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına, eline geçecek fırsatların kıymetini bilemeyerek onları boşa harcayacağına, bir sebeple bir an önce durumu düzeltmesi gerektiğine ve eğer düzeltmezse yakın bir zaman içinde bazı kötü olaylar yaşayacağına, çok başarılı olunacağına işarettir.

Rüyada edep yerini kıllı görüldüyse sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine ve hayırlı bir beraberliğin önünü açacağına, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada edep yerinin açılması artık rahat bir nefes alacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, yaşanılan güzel olaylardan bu kişi yüzünden bir türlü tat alınamayacağına, yaşayacaklarının ağırlığının altında kalacağına, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine inanılır.

Rüyada eşinin edep yerini görüldüğünde çok büyük sevinçler yaşayacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına, en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine ve çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına, çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına, hayatının aksiliklerle geçeceğine ve deyim yerindeyse bir türlü şeytanın bacağını kırmayı başaramayacağına yorumlanır.

Rüyada kadın edep yeri görülmesi sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına, arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına, hayırlı projeler gerçekleştirileceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments