Rüya Tabirleri / cehennem rüyaları / Rüyada ebedi cehenneme gittiğini görmek

Rüyada ebedi cehenneme gittiğini görmek

Rüyada ebedi cehenneme gittiğini görmek çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına ve bu sayede de huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, başının belaya girmeyeceğine, çok büyük kazançlar elde ederek işlerini iyi yerlere taşıyacağına, kendini tutamayıp şeytana uyacağına, mutluluk verici haberlerin alınacağına, zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına yorumlanır.

Rüyada ebedi cehenneme gittiğini gördüyseniz

  • Dikkatli olmakta yarar var.
  • Bazı kayıplarınız olabilir ya da bir şeylerden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada cehenneme giden insanlar görmek kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına, iş hayatında ve aile hayatında düştüğü boşluktan kurtulması ve parasal olarak çok zor durumlara düşmemesi için yardım edileceğine ve herhangi şekilde ortaya çıkabilecek hastalık durumundan ötürü gereken ne varsa yapılacağına, kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olacağınıza, hayatına dair isteklerini yeniden gözden geçireceğine, iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments