Rüya Tabirleri / duvar rüyaları / Rüyada duvarı ıslak görmek

Rüyada duvarı ıslak görmek

Rüyada duvarı ıslak görmek kararlarının çevresi tarafından dikkate alınmayacağına, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, hiçbir şeyin içinde ukde olarak kalmayacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, aşkının meyveleri olarak da çocuklarını kucağına, çalışmaların tek parça halinde zor bir şekilde değil aksine parçalar halinde ve daha kolay gerçekleştirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada duvarı ıslak gördüyseniz

  • Kendinizden şüphe duymamalısınız.
  • Hesapta olmayan tesadüfler veya karşılaşacağınız aksilikler planlarınızı tamamen değiştirmenize neden olabilir.

Rüyada duvarların ıslak olduğunu görüldüyse çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına, hayırlı bir terfi alınacağına, artık kötü günler yaşamayacağına ve kara bulutların dağılarak güneşin yüzünü göstereceğine, masrafların bu dönemde artış göstereceğine, büyük bir hastalığın pençesine düşüleceğine, çok büyük sıkıntılar çekeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada duvarın ıslak olması manevi olarak bir rahatsızlık yaşanacağına, uzun zaman boyunca çok üzülüp kahrolacağına, ruhsal olarak büyük zarar verecek bir olayla karşılaşılacağına ve prestij sahibi bir kişi iken yaşanacak kötü bir durumla birlikte iş dünyasındaki tüm saygınlığın ve başarıların silineceğine, kafasını kurcalayan sorunların biteceğine, ekmeğine leke süreceğine, aile hayatına da yansıyan para sıkıntısının en kısa zamanda ortadan kalkacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments