Rüya Tabirleri / duvar rüyaları / Rüyada duvarda sümük görmek

Rüyada duvarda sümük görmek

Rüyada duvarda sümük görmek dikkat çekeceğine ve bu sayede iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına, sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına, karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, yapılacak araştırmalar ve ortaya konulacak çabaya rağmen sorunun bir türlü düzeltilmeyeceğine, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine, yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada duvarda sümük gördüyseniz

  • Motivasyonlarınıza dikkat etmelisiniz.
  • Bir tanıdığınızın kişisel problemleriyle çok ilgilisiniz.

Rüyada duvara sümük sürmek çok büyük zararlar edeceğine ve çok daha uzun bir dönem problemler ile baş etmeye çalışacağına, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, hayatın kişinin yüzüne güleceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments