Rüya Tabirleri / duvar rüyaları / Rüyada duvarda solucan görmek

Rüyada duvarda solucan görmek

Rüyada duvarda solucan görmek korkularını ve şüphelerini yeneceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, onların önüne geçeceğine, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, manevi olarak kalbin Allah aşkı ile dolacağına yorulur.

Rüyada duvarda solucan gördüyseniz

  • Rutinin dışına çıkması zor kişilerin size ayak uydurmasını beklemeyin.
  • Belli bir teşebbüsünüzde karışıklık ya da başarısızlık yaşanmaması için biraz daha bekleyin.

Rüyada evin duvarında solucan görülmesi hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine, hasret çeken sevgililerin kısa zamanda kavuşacaklarına ya da sevilen kişiyle sürpriz bir karşılaşma olacağına, çok zor ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına, yaşanan ayrılık ve hasret gibi duygulara çözüm bulunması için önayak olacağına, çaresiz insanların çaresi olacak işlere imza atacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments