Rüya Tabirleri / duvar rüyaları / Rüyada duvarda kan görmek

Rüyada duvarda kan görmek

Rüyada duvarda kan görmek lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, girilecek olan işlerde deyim yerindeyse altın harflerle adını yazdıracağına, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine, gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada duvarda kan gördüyseniz

  • Aşırı uçlar arasında sallantıdasınız.
  • Bazı rahatsız edici olayları görmezden gelebilirseniz, belli başlı ilişkilerinizle ilgili farkındalığınız artabilir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada duvara kan sıçraması yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, hem yeni yerler göreceğine, hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine, bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine bazen de her şeyin güllük gülistanlık olacağına, sevdiği kimseden hayır göreceğine inanılmaktadır.

Rüyada evin duvarında kan görmek elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine yorumlanır.

Rüyada duvarda kan lekesi görüldüğünde pişman olduğunda da iş işten geçmiş olacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, yaşamının çok lüks bir hale geleceğine delalet eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada duvardan kan temizlemek kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine ve üzüntü yaşanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir süre içinde ve herhangi bir zarar görmeden kurtulacağına, insanlara yol göstereceğine ve sahip olduğu maddi imkânları hayır işlerinde kullanacak kadar yüce gönüllü biri olma mutluluğunu ve şerefini yaşayacağına, rakiplerini gerisinde bırakacağına ve kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri de bertaraf edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada duvarda kan izi görüldüğünde büyük kazançlar sağlanılacağına ve yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine, hayatı boyunca pişmanlık duyacağına, yeni iş kapılarının açılacağına, kendisinin de ona sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada beyaz duvarda kan görülmesi evindeki huzurunun yerine geleceğine, hayırlı günlerin geleceğine ve rüya sahibinin yüzünün gülmeye başlayacağına, yapılan çalışmalara ve ortaya konulan projelere zarar vermeye ya da leke sürmeye çalışan insanlarla muhatap olunacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine sorunların ve sıkıntıların günden güne artacağına, kazancın daha da artacağına işarettir.

Rüyada duvardan kan aktığını görüldüyse endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine, geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine, ekonomik şartlarının iyileşeceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına, ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına işarettir.

Rüya alimlerine göre rüyada duvara kanla yazı yazmak büyük kazanç getirecek işlere gireceğine, zenginlik içinde uzun bir yaşam süreceğine, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, insanların hayranlığını kazanacağına, sevdiği kişiler ile hayatında unutamayacağı şeyler yaşayacağına, hayırlı bir işten büyük kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments