Rüya Tabirleri / ara rüyaları / Rüyada duvar arasına sıkışmak

Rüyada duvar arasına sıkışmak

Rüyada duvar arasına sıkışmak kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, elinin kolunun bağlanacağına, yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine inanılmaktadır.

Rüyada duvar arasına sıkışmak gördüyseniz

  • Bazı şeyler zannettiğiniz kadar kolay olmayabilir.
  • Kazananı belli olmayacak tartışma veya ortamların içine girebilirsiniz.

Rüyada duvar arasından geçmek rüya sahibi için zamandan da kar edeceğine, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine, en önemli anlarda destek görüleceğine, aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, rüya sahibinin şansının açılacağına, işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına yorumlanır.

Rüyada duvar arasında kalmak yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, çok uzun zamandan beri doğru bir şekilde ilerleyen işlerinin yakın bir zaman içinde duraklayacağına, sevdiğiniz bir yakınınızın ölüm haberini alacağınıza, mali olarak birkaç ay boyunca dara düşüleceğine, çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine, yayılacağına ve makamının da yükseleceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments