Rüya Tabirleri / dünya rüyaları / Rüyada dünyanın ikiye ayrıldığını görmek

Rüyada dünyanın ikiye ayrıldığını görmek

Rüyada dünyanın ikiye ayrıldığını görmek yapmaktan hoşlandıklarından artık tat alamaz olacağına, zamanla daha çok para elde edeceğine, uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, üzücü olayların çok kısa zamanda unutulup yerini güzellikler ile geçen günlere bırakacağına yorulur.

Rüyada dünyanın ikiye ayrıldığını gördüyseniz

  • Sevgilinizle görüşmek üzere program yapıp, kendinizi hazırlamamalısınız.
  • Kulaktan duyma bilgilerle hareket etmeniz durumunda yanlış yapabilirsiniz.

Rüyada dünyanın ikiye ayrılması rüya sahibi için her işinde hayırla karşılaşacağına, eğer kötü dönemdeyse de bu durumun bir süre daha süreklilik göstereceğine, zorlukların ve engellerin aşılacağına, girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına, uzun zamandan beri ödemekte zorlanılan borçların kısa süre içinde son bulacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments