Rüya Tabirleri / düğün rüyaları / Rüyada düğüne hazırlık görmek

Rüyada düğüne hazırlık görmek

Rüyada düğüne hazırlık görmek tabiri caizse ağız tadından olacağına, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, belki hayatında bir daha eline geçmeyecek bir fırsatı değerlendirmeyeceğine, maddi güç sahibi olacağına ve böylece ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri de etkisiz hale getireceğine, yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına alamet eder.

Rüyada düğüne hazırlık gördüyseniz

  • İmajınızı korumanız gerekiyor.
  • Size olumlu etkisi olacak ya da olumlu değişiklikler yapmanızı sağlayacak konularda girişimlerde bulunabilir veya bağlayıcı sözler verebilirsiniz.

Rüya tabircilerine göre rüyada düğüne hazırlıksız gitmek kişinin uğrayacağı maddi kayıpların düşmanlarını sevindireceğine, kazancının da aynı oranda artacağına, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle düğün hazırlığı yapmak aile içinde de tartışma yaratacak kararlar alınacağına, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına işaret eder.

Rüyada evli kadının düğün hazırlığı yapması sorunlarından ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına, bir sebeple iş hayatında zor günler geçireceğine, müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada ikinci kez düğün hazırlığı yapıldıysa sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat  bir nefes alınacağına, tüm malını ve parasını sadece kendisi için harcayacağına, şansın önünün kesileceğine çalışmaların kötüleneceğine ve kısmete mani olunacağına, yaşama isteğine yeniden kavuşacağına, imkânlarının da genişleyeceğine, sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada düğüne hazırlık yapmak problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, özgüveninin bitme noktasına geleceğine, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştirileceğine, başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada düğün hazırlığı yapmak görmek yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına, başka kimselere de yardım edeceğine, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, kendisini önceki durumun daha iyi hissedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada evde düğün hazırlığı görüldüyse yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede nihayete ereceğine ve Allah’ın izni ile gönlünün düştüğü ikiliği de atlatacağına, güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde Allah’ın sevgili kulları arasında olacağına, hayırsız bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına işaret eder.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments