Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada düğünde altın kolye taktığını görmek

Rüyada düğünde altın kolye taktığını görmek

Rüyada düğünde altın kolye taktığını görmek işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına, onlar nedeni ile ekmeğinden olacağına, ancak dişini sıkıp dayanması sayesinde çok büyük bazı kazançlar elde edeceğine, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına ve sıkıntılı günlerin sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada düğünde altın kolye taktığını gördüyseniz

  • Yeteneklerinizi doğru kullanabilirseniz maddi kazanç sağlayabilirsiniz.
  • Ortaya çıkan gerçeklerin üzerinden geçmeniz veya izini göstermeye başlayan işaretleri dikkatle takip etmelisiniz.

Rüya yorumcularına göre rüyada düğünde altın kolye takmak işlerin daha iyi bir hal alacağına, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine ve mutlu olunacağına, hayattan elini eteğini çekeceğine, her türlü iş pürüzünü yok ederek geleceğe daha umutlu bakacağına, helal rızık elde edeceğine ve iş konusunda sıkılmayacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments