Rüya Tabirleri / sandık rüyaları / Rüyada dolu sandık görmek

Rüyada dolu sandık görmek

Rüyada dolu sandık görmek yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve çok ağır geçen bir hastalığın atlatılacağına, sıkıntılarından ve sorunların kurtulacağına, hayatından razı geleceğine, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine, umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine ve yapılan işlerin sonunda helal para ve mal kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada dolu sandık gördüyseniz

  • Yatırım ya da harcama yapmadan önce mevcut durumunuzu gözden geçirmenizde fayda var.
  • Yardım teklifinde bulunmanız, size danışan kişilere fikir vermeniz ya da bilginizi paylaşmanız veya belli pozisyonlara gönüllü olmanız imajınızı güçlendirmenizi sağlayabilir.

Rüyada para dolu sandık görülmesi rızık bolluğu içinde olacağına, sıkıntıların aile bireylerinden alınacak yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına, tabiatı kötü olan kişiye, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, parasının ve makamının artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kitap dolu sandık görülmesi birçok çalışmaya ve projeye girileceğine, sahip olduklarının da çoğalacağına, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğu bir kişi olacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, dünya malı edineceğine ve daha rahat bir yaşama kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada içi dolu sandık görülmesi eline geçen kazancın bereketsiz olacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine ve kendisini hiç de iyi hissetmeyeceği bazı durumlar ile karşılaşacağına, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, başarılarının devamının geleceğine, sevdiği bir kişinin büyük bir üzüntü yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments