Rüya Tabirleri / cam rüyaları / Rüyada dolu cam şişe görmek

Rüyada dolu cam şişe görmek

Rüyada dolu cam şişe görmek maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, istenmeyen bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına alamet etmektedir.

Rüyada dolu cam şişe gördüyseniz

  • İşinizi veya evinizi ilgilendiren sorumluluklarınızı veya görevlerinizi ihmal etmemeniz gerekiyor.
  • Bir takım ailevi sorunlar yaşıyorsunuz.

Rüyada dolu cam kavanoz görmek yaşadıklarından ötürü çok stres ve baskı altında kalacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, sözünü dinleyecek çok sayıda insan olacağına, yersiz yere suçlanacağına, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, bir sebeple işlerinin sıkıntıya gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumlarına göre rüyada dolunun cam kırması ailesi ile rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına, karanlık kişilerle muhatap olacağına, zengin için yoksulluğa, emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağız dolusu cam görülmesi çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, hayatı ve kendisi için sağlıklı kararlar alamayacağına, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine, yakaladığı bütün fırsatların boş çıkacağına, büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, kazancının günden güne arttıracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada dolu cam bardak görülmesi rızık elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına ve bu sayede yeteneklerini herkese ispat edeceğine, rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına, yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza, güzel zamanlar geçireceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments