Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada dökülen altınları toplamak

Rüyada dökülen altınları toplamak

Rüyada dökülen altınları toplamak büyük fırsatlar elde edeceğine bu sayede maddi ve manevi olarak da güç kazanacağına, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine, bir sebeple alınteri dökerek elde ettiği kazancı kaybedeceğine, ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, maddi gücünü kaybedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada dökülen altınları toplamak gördüyseniz

  • Ya da sevdiğiniz bir kişi ilişkilerinizi ilgilendiren konularda yaptığı açıklamalarla sizi şaşırtabilir.
  • Sabrınızı kaybedebilirsiniz.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada yere dökülen altınları toplamak rüya sahibinin bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine, sevdiğiniz bir yakınınızın ölüm haberini alacağınıza, uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına, tatsız durumlardan sıyrılamayacağına, büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments