Rüya Tabirleri / doğan rüyaları / Rüyada doğan güneş görmek

Rüyada doğan güneş görmek

Rüyada doğan güneş görmek kötü gününü de paylaşacağına, elinin de bolluk göreceğine, çok büyük çaba göstererek de olsa bu durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada doğan güneş gördüyseniz

  • Olayları en ince ayrıntısına kadar detaylandırma eğiliminize rağmen, maddi, duygusal veya yaratıcılık gerektiren konular ya da işleriniz istediğiniz sonuçları verebilir.
  • Başkaları hakkındaki düşüncelerinizi kendinize saklamanız gerekeiyor olabilir.

Rüyada yeni doğan güneş görmek sosyal hayatından geri kalarak yalnız bir hayat süreceğine, işlerinin açılacağına ve kazancının da istediği oranda artış göstereceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine ve atılan her adımda daha kötü bir durum doğacağına, ele geçen kazancın pek bereketli olmayacağına, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments