Rüya Tabirleri / dizi rüyaları / Rüyada dizinin üstünde yürümek

Rüyada dizinin üstünde yürümek

Rüyada dizinin üstünde yürümek aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına ve sevgili ile ayrı düşüleceğine, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine, ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, zor zamanların böylece geride kalacağına, suçlamalardan aklanılacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine rivayet eder.

Rüyada dizinin üstünde yürümek gördüyseniz

  • Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.
  • Eski bir tanıdık belli konularda atacağınız adımlar veya alacağınız kararlar üzerinde etkili olabilir veya geçmiş çalışmalarınızı hatırlatarak yol gösterebilir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada dizinin üstüne düşmek uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine, ticarette şansının yaver gideceğine, ancak gelen yardım tekliflerini reddedeceğine, yalan söyleyen bir kişinin aile ilişkilerine büyük zarar verecek bir yalanının ortaya çıkacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments