Rüya Tabirleri / dışkı rüyaları / Rüyada dışkıyı beyaz görmek

Rüyada dışkıyı beyaz görmek

Rüyada dışkıyı beyaz görmek en kötü zamanında bu kişi tarafından düzeltileceğine, deneyimli biri ile ortaklık kuracağına, rüya sahibinin bu kişiler ile olan bağlarını kopartacağına, sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve bu olayların yanında bir de hastalık yaşayacağına, haksız ve güvensiz kişiler ile muhatap olunması gerekeceğine tabir olunur.

Rüyada dışkıyı beyaz gördüyseniz

  • İşyerinizde, bazı arkadaşlarınızın sizi çekememelerinden ya da kıskanmalarından kaynaklanacak bazı karışıklıklar yaşayabilirsiniz.
  • Bazı konularda uzlaşmacı olmanız istediğiniz kişilerle uyumlu çalışmanıza yardım edebilir veya bazı kişileri kendi tarafınıza çekebilirsiniz.

Rüyada dışkının beyaz olduğunu görüldüyse başarılarının daim olacağına, daha rahat ve güzel bir hayat yaşanacağına, kazancının günden güne artacağına, rızkın daim ve hayırlı olacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına, sahip olacağı hayattan da memnun olacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments