Rüya Tabirleri / diş rüyaları / Rüyada dişi keklik görmek

Rüyada dişi keklik görmek

Rüyada dişi keklik görmek istediği her şeye yaşamı boyunca sahip olacağına, sevilen bir kişiye yardım edileceğine, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine, güzel ve ahlaklı davranışlarını kenara atacağına, rakibine karşı galibiyet kazanacağına, ticarette başarılı olacağına inanılır.

Rüyada dişi keklik gördüyseniz

  • Bazı teklif ya da öneriler kendinizi iyi hissetmenizi sağlamayacaksa, belli anlaşmaları onaylamak ya da imzalamak için biraz daha beklemek gerekebilir.
  • Aralık ayına olumlu ruh haliyle başlıyorsunuz.

Rüyada dişi keklik yakalamak rüyayı gören için aile hayatında üzücü ve can sıkıcı şeyler yaşayacağına, maddi ve manevi açıdan çok zarar görüleceğine, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, karşısına çıkan bazı fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak kazancını daha arttıracağına, adından konuşulur olacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments