Rüya Tabirleri / diş rüyaları / Rüyada dişi hindi görmek

Rüyada dişi hindi görmek

Rüyada dişi hindi görmek tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına, duygusallığın ön plana çıkacağına ve beklenen haberlerin nihayet geleceğine, maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine, güçten ve takatten düşeceğine delalettir.

Rüyada dişi hindi gördüyseniz

  • Gayretlerinizin boşa gitmediğine şahit olabilirsiniz.
  • Uzun zamandır ertelemeye veya halı altına itmeye çalıştığınız bir konu, siz ilgilenene kadar peşinizi bırakmayacağa benziyor.

Rüyada dişi hindi yakalamak eğitim hayatında başarıların artacağına, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına, tepkilerini ve düşüncelerini kontrol altına aldığı için ilişkilerinde de daha pozitifi bir tavır takınacağına, zor zamanların biteceğine, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, dirayetli davranışlarının meyvelerini de kısa zaman sonra almaya başlayacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments