Rüya Tabirleri / diş rüyaları / Rüyada diş kırık görmek

Rüyada diş kırık görmek

Rüyada diş kırık görmek yapılan bütün işlerde çok büyük zararlar edileceğine, ancak gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, cesaret gerektiren işlere gireceğine, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada diş kırık gördüyseniz

  • Engellerle karşılaşırsanız stratejinizi gözden geçirmelisiniz.
  • Ortamı sakinleştirmek veya aydınlatmak için söyleyeceğiniz sözler yeterli olmayabilir.

Rüyada başkasının dişini kırık görüldüyse iş hayatında bazı zorluklar yaşanılacağına, kişinin dünya hayatında gerçekleştirmek istediklerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, alacağı sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada eşinin dişini kırık görmek ancak bu durumun biraz uzun süreceğine, çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına inanılır.

Rüyada dişi kırık kedi görüldüğünde kendini çok halsiz ve mutsuz hissedeceğine, maddi olarak güç kaybedeceği gibi manevi anlamda da çöküşe geçeceğine, çok iyi bir kariyer edineceğine, mutluluk verici olaylar yaşayacağına, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine, mal ve mülk sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşının dişini kırık görüldüyse girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına ve bu çevre içindeki bazı insanlardan iş hayatında büyük destek görüleceğine, birikimlerini işine yatırarak daha da zengin biri olacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına delalet eder.

Rüyada sevgilinin dişini kırık görülmesi geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, rüya sahibinin ticari anlamda yüksek mertebelere ulaşacağına, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına, galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada dişin kırık olması rüya sahibi kişi için uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına, çok hayırlı işlere gireceğine bu sayede büyük miktarda para kazanacağına, kötü olaylar ile karşılaşacağına, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına yorulur.

Rüyada dişimin kırık olduğunu görüldüyse sevilen arkadaşlar ile aranın açılacağına, başarıya giden yolların açık olacağına, bir sebeple ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına, hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına, fakirleşeceğine tabiri cazise attan inip eşeğe bineceğine yani azı ile yetinmek zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada dişi kırık tarak görüldüyse kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, iş hayatının olumlu bir döneme girmesi ile sosyal aktivitelere ağırlık verileceğine, girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, zahmetli işlerle uğraaşılacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments