Rüya Tabirleri / diş rüyaları / Rüyada diş beyaz görmek

Rüyada diş beyaz görmek

Spread the love

Rüyada diş beyaz görmek başarılı bir kişi olacağına, yaşanacak olaylardan ötürü çok gereksiz ve kötü insanlar ile muhatap olmasından ve karşı karşıya gelmesinden ötürü çok büyük bir sıkıntıya gireceğine, kazanılacak ve ele geçecek paraya, işlerinin rast gideceğine, itibarda meydana gelecek değişikliğe, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada diş beyaz gördüyseniz

  • Bazı kişilere soracak çok fazla sorunuz olabilir.
  • Ay size karşı cins ilişkilerinde şans veriyor.

Rüyada eşinin dişlerini beyaz görüldüyse düzeninin yeniden sağlanacağına, kişinin hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına, söylenen kötü sözler yüzünden kardeşlerin arasının bozulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada dişin beyaz olduğunu görmek kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine ve uzun süre toparlanılamayacağına, hayırlı ve güzel olacağına, uzun bir seyahate çıkılacağına, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada dişlerin beyaz olması sahip olduğu zenginliğe bir de manevi zenginliği ekleyeceğine, çok büyük mutluluklar yaşatacak bazı adımlar atacağına, sonra da kaybettikleri karşısında yaptığı hatanın büyüklüğünün ve ciddiyetinin farkına vararak çok üzüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kocasının dişlerini beyaz görülmesi gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, zor durumda kalan kişilere yardımcı olunacağına, büyük bir sabır göstererek kendisini kötü olaylar ve tartışmaya girmekten koruyacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada üst dişleri beyaz görmek hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine, insanları hak yoluna çağıracağına, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine, kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, güzel sonuçlar doğuracak bir iş konusunda adım atacağına alamettir.

Rüyada ön dişleri beyaz görmek çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine, sıkıntıların ve dertlerin artacağına, çok kötü olaylar yaşayacağına ve aile hayatında huzursuzlukların başgöstereceğine, deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölünün dişlerini beyaz görmek her işte başarı elde ederek düşmanları zayıflatacağına, uzun yıllar boyunca konuşulacağına, iş hayatı içinde çok üst noktalardaki mevkilere çıkılacağına, zahmete ve meşakkate düşeceğine, kendisi için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremez olacağına, işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada oğlunun dişini beyaz görüldüyse bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına ve kendisini çok daha iyi yerlere getirecek bir yola gireceğine, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine işaret ettiğine inanılır.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.