Rüya Tabirleri / böcek rüyaları / Rüyada dilde böcek görmek

Rüyada dilde böcek görmek

Rüyada dilde böcek görmek rızkın daim ve hayırlı olacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen yine de herhangi bir barış yaşanmayacağına, yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına, iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına, işlerine gösterdiği ilgi ve özenin azalacağına bu nedenle de başarısının düşeceğine alamet eder.

Rüyada dilde böcek gördüyseniz

  • İlham verici, aklınızı çalıştıran ya da lüks gibi görünen her uyarana açık olmalısınız.
  • Geçmişte yapmaktan hoşlandığınız şeyleri, gitmekten zevk aldığınız yerleri ya da eski tanıdıkları hatırlayabilirsiniz.

Rüyada dile böcek yapışması rüya sahibi için yeni bir yola gireceğine, beklediği olumlu bir haber üzerine rahat bir nefes alacağına, çok uzun zamandan beri hayali kurulan bazı şeylere ulaşılacağına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, işlerinin sekteye uğrayacağına ve gelir kaynaklarının da bir anda hızla düşeceğine, yönetici makamına geleceğine ve kendisi ile gurur duyacağı önemli ve büyük işlere imza atacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada dili böcek ısırması borçlarını ödemekte zorlanacağına, kâbus gibi günlerin geleceğine ve ilişkilerin sarsılacağına, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına, aile hayatındaki tartışmaların bu insanlar sayesinde biteceğine, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine, eşine değerli hediyeler alacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments