Rüya Tabirleri / devlet rüyaları / Rüyada devlet lojmanı görmek

Rüyada devlet lojmanı görmek

Rüyada devlet lojmanı görmek güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine, anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, çok mutlu olacağına ve çok sevineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada devlet lojmanı gördüyseniz

  • İdeal eşle ilgili düşüncelerinizi bir kez daha gözden geçirin.
  • Mücadele veya rekabet gerektiren ortamlarda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Rüyada devlet lojmanına taşınmak başına gelen kötü olaylardan ötürü çok huzursuz olacağına, yaşamdan elini eteğini çekeceğine, her işten alnının akıyla çıkmaya, makam sahibi olacağına, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine ve bu sayede hayır duaları alınacağına, kendisini hazır hissettiğinde de kararını yerine getireceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments