Rüya Tabirleri / anahtar rüyaları / Rüyada devlet başkanından anahtar almak

Rüyada devlet başkanından anahtar almak

Rüyada devlet başkanından anahtar almak sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, zorlukların ve kavgaların biteceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, bunun sebebinin de başka kişi veya kişiler olacağına, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada devlet başkanından anahtar almak gördüyseniz

  • Güvendiğiniz kimselere danışmaktan çekinmeyin.
  • Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz veya aşk hayatınızı ya da sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren adımlar atabileceğiniz zamanlardasınız.

Rüyada belediye başkanından anahtar alındığında yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, zenginliğe sahip olunacağına, maddi ve manevi olarak zarar görüleceğine, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, geçim derdi ve telaşı içine düşeceğine, rüya sahibinin işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments