Rüya Tabirleri / başkan rüyaları / Rüyada devlet başkanına yemek yedirmek

Rüyada devlet başkanına yemek yedirmek

Rüyada devlet başkanına yemek yedirmek uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına ve hastalıkların kişiyi yataklara düşürecek kadar ağır bir şekilde seyredeceğine, kazancının bol olacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, korkulan bir durumla karşılaşılacağına, üzüleceğine ve yıpranacağına, hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada devlet başkanına yemek yedirmek gördüyseniz

  • Hızlı konuşarak sizi maddi açıdan yanıltmaya çalışan kişiler söz konusu olabilir.
  • Kirada oturuyorsanız, komşularınız türlü problemler yaratabilir veya kardeş ya da kuzenlerin sorunlarıyla uğraşılması gerekebilir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada devlet başkanına yemek vermek birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, rahmete vesile olacak gelişmelere, eline geçen gelirin de çoğalacağına, mutluluktan bolca nasipleneceğine, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments