Rüya Tabirleri / araç rüyaları / Rüyada devlet aracı görmek

Rüyada devlet aracı görmek

Rüyada devlet aracı görmek borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, elindekini de bitireceğine, bir organizasyona katılacağına, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına inanılır.

Rüyada devlet aracı gördüyseniz

  • Yakınlarınızın size bir sürprizi olabilir.
  • Aşk hayatınızla ilgili bir mutluluk yaşayabilirsiniz.

Rüya tabirlerine göre rüyada devlet aracına binmek yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına, kötü günlerinde veya sıkıntılarında gözünü kapatıp bu insanlara rahatlıkla güvenerek hareket edeceğine, vefasızlık ve nankörlük göreceğine bu nedenle üzülüp hastalanacağına, rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, kendisi kadar ailesinin de mutlu mesut günler geçireceğine, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments