Rüya Tabirleri / böcek rüyaları / Rüyada deriye böcek girmesi

Rüyada deriye böcek girmesi

Rüyada deriye böcek girmesi endişe duyulan bir hastalığın aile bireylerinden birinde baş göstereceğine, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine ve kararsız kalınması sebebiyle mal varlığının bir kısmının elden çıkarılacağına, düşünmeden hareket edeceğine ya da bir anlık zafiyete düşerek canını ve malını tehlikeye atacağına, her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine, hayalindeki işi gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada deriye böcek girmesi gördüyseniz

  • Maddi veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi sınırlarını zorlayarak ele alacağa benziyorsunuz.
  • Coşkulu sunumlar istenilen kişilerin dikkatini çekmenizi sağlayabilir.

Rüyada deriden böcek çıkması çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına ve rahat edeceğine, dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına, maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına, gayrimenkul işine girip zengin olacağına, aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kafa derisinden böcek çıkması kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, birçok yeni bağlantı kurulacağına, belalara denk gelmeyeceğine ve kötülüklerden korunacağına, aksiliklerin son bulacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Umut

Rüyamda deri içine böcek girdi iliklerimi emip dışarı çıkarıyor bembayaz bir sıvı hiç takatim yok ambulans geçte olsa geldi hastahaneye gittik hastahane pislik içerisinde her yer çöp öleceğim endişesi içimi kaplamış vücut temizliği için jilet istedim yanındakilerden bir adet de ruh temizliği için seccade ama ikisininde göremedim sonra hastahanede değil böceği kendi evimde çıkardı doktor sobanın üzerine koydu be biraz diri diri yandıktan sonra sobanın içine attı serum ilac vb hiçbirşey vermedi öylece uyandım bunun anlamı nedir rüya yorumcularımızın bilgisine