Rüya Tabirleri / dere rüyaları / Rüyada derin dere görmek

Rüyada derin dere görmek

Rüyada derin dere görmek üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, ofisteki ağız tadının kaçacağına, bahtının ve geleceğinin açık olacağına, kısa bir süre de olsa çaresiz ve eli kolu bağlı oturmak zorunda kalacağına, dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada derin dere gördüyseniz

  • Oldukça hevesli bir girişimci olarak görünebilirsiniz.
  • Partnerinizi olduğu gibi kabul ederseniz içinizde çok başka güzel duygular da uyanabilir.

Rüya tabircilerine göre rüyada derin derede yüzmek o kimseyle beraber iş yapmak zorunda kalınacağına, çok daha iyi çalışmalar için kaynak bulunacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine, özlemlerini bitireceğine ve kesilmeyecek bir kazancı olacağına işarettir.

Rüyada derin dereye girmek kendi dualarının Allah katında kabul olacağına, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına ve bulunduğu sektör içinde kendisine yer edineceğine, işinde çok ilerleyeceğine, yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, maddi olarak epey kayıp verileceğine, kötü günlerinin biteceğine işaret ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments