Rüya Tabirleri / çamur rüyaları / Rüyada derede çamurlu su görmek

Rüyada derede çamurlu su görmek

Rüyada derede çamurlu su görmek hasta ise bakacağına, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, hırslarını kötü yollarla tatmin etmeye çalışan bir kişinin tam anlamıyla başa bela olacağına işarettir.

Rüyada derede çamurlu su gördüyseniz

  • Yakın olabileceğiniz insanlarla olan ilişkilerinizi güçlendirici girişimlerde bulunmanız kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.
  • Diplomatik olmamanız durumunda karşı taraf üzerinde oldukça olumsuz bir etki yaratabilirsiniz.

Rüya tabir edenlere göre rüyada dereden çamurlu su akması rakiplerini çok gerisinde bırakacağına, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine, elini eteğini hayattan çekeceğine, kaybetmeyi göze alamayacağına, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, insanlarla iç içe olacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments