Ana sayfa » Aile rüyaları » Rüyada depremde ailesini görmek

Rüyada depremde ailesini görmek

Rüyada depremde ailesini görmek kazancın yar yarıya düşeceğine, hem hayatının kurtulacağına, çok büyük başarılar kazanılacağına, çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına, yapılan hataların düzeltileceğine, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine delalettir.

Rüyada depremde ailesini gördüyseniz

  • Dış etkenlerden fazlaca etkilenmeniz yüzünden yüzünden ruhsal sağlığınız tehlikeye girebilir.
  • Bazı kişileri aşağı görüyorsunuz.

Rüyada depremde ailesini kaybetmek rüyayı gören için kimseden korkmayacağına ve hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına ve büyük ruhsal sorunlar yaşayabileceğine, eline geçen gelirin de çoğalacağına, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine, şansın yüze güleceğine, çok rahat bir şekilde çalışacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada depremde ailesini kurtarmak borçlu olunan bir kişiye uzunca bir süreden beri yapılamayan ödemeler için stres yapılacağına, büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine, ilim irfan sahibi olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, okuyacağına ve bilgileneceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İlayda

Rüyamda deprem olduğunu hissediyorum aileme çıkmamız gerektiğini söylüyorum ama annem birazdan geçeceğini çıkmanıza gerek olmadığını söylüyor ben ısrar ediyorum sonra çok şiddetli bir şekilde bina asagi doğru yıkılıyor ben o sırada pencereden çıkıp kendimi kurtarıyorum ailem içerde kalıyor ağlayarak telefon arıyorum kimseden bulamıyorum ama kimisi vermiyor kimisi oyalıyor vermiyor gene

İhsan

Rüyada deprem oluyor herkes ölüyor sadece eşim ve çocuklarım kurtuluyoruz

Scroll to Top