Rüya Tabirleri / deniz rüyaları / Rüyada denizin üzerinde güneş görmek

Rüyada denizin üzerinde güneş görmek

Rüyada denizin üzerinde güneş görmek insanların eskisinden daha çok dikkatlerini çekeceğine, işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine, işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, ailevi sorunlar yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada denizin üzerinde güneş gördüyseniz

  • Ne yapmak istiyorsanız onu yapmaya çalışmalısınız.
  • Yalnız başınıza neler başarabileceğinizi çok iyi biliyorsunuz.

Rüyada denizin üzerine güneş doğması gelir elde edeceğine, hayli sağlam başarılara imza atacağına, ancak Allah’a sığınıp dua etmesi sayesinde yakın bir zaman içinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, fakir ise açılacak şansı ve artacak geliri ile beraber daha refah içinde bir hayata kavuşacağına, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, kıtlığın meydana geleceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments