Rüya Tabirleri / deniz rüyaları / Rüyada denizde şişe görmek

Rüyada denizde şişe görmek

Rüyada denizde şişe görmek çok iyi bir kazanç elde edeceğine ve başarılı bir kariyere imza atacağına, şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına, ancak daha büyük çalışmalar yapmak için rüya sahibinden yardım isteyeceğine, elini taşın altına koyduğu işlerde çok büyük ihanetler göreceğine, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, mutlu ve huzurlu hissedeceğine işarettir.

Rüyada denizde şişe gördüyseniz

  • Belli öneri, teklif, davetlerin gerçeğe dönüşme olasılığı yüksek görünüyor.
  • Çevrenizde aşırı popülarite kazanmanız olasıdır.

Rüyada denizden şişe toplamak rüya sahibi kişi için insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine ve işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, kişinin her işi severek yapacağına, şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, sorun ne olursa olsun arkalarında duracağına, maddi gücünü kaybedeceğine inanılmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada denize şişe atmak ancak daha sonara rüyayı gören kişinin bu kişileri ortaya çıkartacağına, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen rüya sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, kısaysa da ömrün kısa süreceğine, Allah’ın lütuflarını bulacağına, dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments