Ana sayfa » Dalga rüyaları » Rüyada denizde dalganın üzerine gelmesi

Rüyada denizde dalganın üzerine gelmesi

Rüyada denizde dalganın üzerine gelmesi çoluk çocuğa karışacağına, kendi işini kurmak için adım atacağına ve azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine, bununla birlikte işlerin boş verileceğine, sıkıntıdan sonra ferahlamaya, rahat bir hayat sürüleceğine ve yeni bir haneye sahip olunacağına, inatçı karakteri yüzünden sık sık ilişkide kavgaların yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada denizde dalganın üzerine gelmesi gördüyseniz

  • Sosyal yaşamınızı ya da iş hayatınızı ilgilendiren bir konu beklenmedik bir şekilde lehinize gelişme gösterebilir.
  • Şans durumunuz da sürekli değildir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada deniz dalgasının üzerinden geçmesi kendine dikkat edeceği ve bu nedenle hayatın kendisini yıpratamayacağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun ortadan kalkacağına, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, böylece içinde kalan ve kendisini yıpratmasına neden olan şeyleri anlatarak rahata ereceğine, ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
eylem

merhaba.ben ruyada bir ormanda yuruyordum arkadasimla.birden karsimda deniz gordum.arkamiza donduk gitmek icin ordan da dalgalar gorduk geliyor ustumuze.kacdik amma her yerden dalgalar geliyordu.bunun anlami ne?

Scroll to Top