Rüya Tabirleri / ağ rüyaları / Rüyada denizde ağ görmek

Rüyada denizde ağ görmek

Rüyada denizde ağ görmek düşmanlarından kurtulduktan sonra iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, yaptığı hiçbir şeyden zevk alamayacağına, insanlarla hoşça vakit geçirileceğine, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine delalet eder.

Rüyada denizde ağ gördüyseniz

  • Kavgacı yapıdasınız.
  • Sizi aramak isteyenler size ulaşamakta zorluk çekebilirler.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada denize ağ atmak yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine ve yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına ve problemsiz geçim süreceğine, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, bazı kısmetsizlikler ve üzüntüler yaşanacağına, ekmeğini alın teri ile kazanacağına, yaşama sevincine kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada denizden ağ çekmek anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine, bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına, atılan adımların zarar getireceğine, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine, çocuklarının masraflarını karşılamakta zorluk çekmeyen rüya sahibinin kendi zevkleri için de para ayırabileceğine, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments