Rüya Tabirleri / deniz rüyaları / Rüyada deniz kenarında midye görmek

Rüyada deniz kenarında midye görmek

Rüyada deniz kenarında midye görmek sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına, rüya sahibinin fakirleşeceğine, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, bolluk getirecek bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada deniz kenarında midye gördüyseniz

  • İş hayatınızda arkanızdan iş çeviren kişiler olabilir.
  • Fiziksel olarak bazı zayıflıklarınız varsa onlardan kurtulmanız da olasıdır.

Rüya yorumlarına göre rüyada deniz kenarında midye toplamak ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, aşının da çoğalacağına, önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına, ihtiyaçlarının ve eksiklerinin artacağına, kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine ve sorun yaşadığı bir kişi ile karşılaşacağına, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments