Rüya Tabirleri / Rüyada demiz görmek

Rüyada demiz görmek

Rüyada demiz görmek sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına, varlık ve huzur sahibi olunacağına, güzel günlerine gölge düşeceğine, iflasın eşiğine geleceğine, zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına yorumlanır.

Rüyada demiz gördüyseniz

  • Uzun mesafeli yolculuklar yapabilir, farklı dünyaların farkına varabilir veya farklı kültürlere, felsefelere ilgi duyabilir, farklı inanç sistemlerini tanımak isteyebilirsiniz. Ay genelinde hassasiyetiniz yüksek olabilir.
  • Ailenizi ilgilendiren konularda önemli rol size düşüyor olabilir.

Rüyada berrak demiz görmek kötü bir duruma düşüleceğine, işlerinin günden güne açılacağına ve son zamanlarda yaşadığı kötü olayların düzeleceğine, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına, kendi gelişimini bambaşka bir yöne taşıyacağına, ancak kötülük yapmak isteyen kişiden kurtulduktan sonra kazanç getirecek bazı işlere girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada dalgalı demiz görüldüğünde ileride de bu işin meyvelerini bolca toplayacağına, çok büyük bir ortaklığa gireceğine, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına, aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments