Rüya Tabirleri / delik rüyaları / Rüyada delik göz görmek

Rüyada delik göz görmek

Rüyada delik göz görmek hayatı içinde kendisine zarar veren herşeyden en yakın zamanda kurtulacağına, kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına, rüya sahibinin azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, insanlara karşı kötü şeyler yapacağına, tek başına elde ettiği bu zaferin de doyasıya keyfini yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada delik göz gördüyseniz

  • Maddi harcamlarda bulunmadan da karşınızdakilieri etkileyebilirsiniz.
  • Uzağı görerek hareket etmenizde fayda var.

Rüyada kapı deliğinde göz görmek kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, zor zamanlar yaşayacağına, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, zor durumda kalınacağına ve eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, hayırlı bir kalabalık oluşturacaklarına rüya sahibinin de o insan topluluğuna tabi olacağına, engel tanımayan biri olacağına delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments