Rüya Tabirleri / çorap rüyaları / Rüyada delik beyaz çorap görmek

Rüyada delik beyaz çorap görmek

Rüyada delik beyaz çorap görmek zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına ve hayatını sil baştan yaşamak için harekete geçeceğine, toplum için faydalı işler yapacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, çok daha kötü durumlara düşüleceğine, endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine delalettir.

Rüyada delik beyaz çorap gördüyseniz

  • Sizden fayda sağlamaya çalışan kişiler olabilir.
  • Politik davranmaya çalışmalısınız.

Rüyada delik beyaz çorap giymek rüya sahibi kişi için çok büyük kazançlar elde ederek işlerini iyi yerlere taşıyacağına, kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına ve birçok iş fırsatı elde edileceğine, eğer iş için seyahat edilecekse gidilen yerde netice alınamayacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments