Rüya Tabirleri / defter rüyaları / Rüyada deftere imza atmak

Rüyada deftere imza atmak

Rüyada deftere imza atmak isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, onların başarıları ile gururlanacağına, zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine, amacına nail olacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine ve gözyaşı akıtılacak ve büyük pişmanlık duyulacak bir karar vermek zorunda kalınacağına inanılmaktadır.

Rüyada deftere imza atmak gördüyseniz

  • Finansal başlıklı konularda ufak tefek stresli durumlarla uğraşabilirsiniz.
  • Yaşça sizden büyük olan kişiler ile olan ilişkilerinizde gerek maddi, gerekse manevi açıdan destek alabilirsiniz.

Rüya yorumcularına göre rüyada nikah defterine imza atmak kişinin hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, içinde bulunduğu dertleri kendi başına ortadan kaldıracağına, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine alamet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments