Rüya Tabirleri / defter rüyaları / Rüyada defterde yazı görmek

Rüyada defterde yazı görmek

Rüyada defterde yazı görmek rakiplerine karşı her zaman çok daha güçlü olacağına, sorunlu ve sıkıntılı kişilerle bir işe girileceğine, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına, mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, zararlı kişiler ile muhatap olmak zorunda kalınacağına, hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada defterde yazı gördüyseniz

  • Uygulanması gereken işler varsa, harekete geçin.
  • Bazı kişiler öneri, tavsiye ya da yorumlarınıza ihtiyaç duymuyor veya sizi yanlış anlıyor olabilir.

Rüyada defterden yazı okumak yaptığı işlerin kendisine başarı ve bol kazanç getireceğine, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına, geri plana düşeceğine, hayallerde değişiklikler olacağına, çok büyük mutluluklar tadacağına alamet eder.

Rüyada deftere yazı yazmak ancak eldeki bazı şeyleri kaybettikten ya da onlardan kısa bir süre ayrı kaldıktan sonra kıymetinin anlaşılacağına, sevdiği bir kişinin yaşayacağı bir sağlık sorunu yüzünden çok üzüleceğine, yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine ve takdir edilen bir iş sahibi olacağına, kurulan bir yuvaya nifak tohumları ekilmesine, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine ve evlat sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sınıfta deftere yazı yazdığını görülmesi çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, kısa bir süre içinde işlerin zorlaşacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil deftere yazı yazmak rüyayı gören için bazı hazırlıkların kişinin tahmininden daha uzun süreceğine, ters giden işlerin normale döneceğine, bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına ve tüm barışma çabalarına rağmen bu kişi ile aranın bir türlü düzeltilemeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlarına göre rüyada defterden yazı silmek rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine, bunun da kendisini çok etkileyeceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine yorulmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada hatıra defterine yazı yazmak uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, çok uzun zamandan beri doğru bir şekilde ilerleyen işlerinin yakın bir zaman içinde duraklayacağına, çok mutlu olacağı günler geçireceğine, yaşlı bir kimsenin böyle bir rüya görmesi ise eceli ile vefat edeceğine, bilakis hiçbir eksiğinin kalmayacağına, rüyada sınavda alınan derece ise bu imtihanı verip veremeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada okulda deftere yazı yazmak rüya sahibi için işlerinin uzunca bir süre ters gideceğine, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, elindeki parayı doğru yatırımlarda kullanarak kısa zamanda ev ve araba alacağına alamet ettiği söylenir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sevinç

Rüyamda resim dersine yetişmeye çalışıyorum.Derse yetişiyorum fakat malzeme getirmeyi unutmuşum.Bir defter buluyorum.Defterin bütün sayfaları dolu oluyor.Bir sayfayı siliyorum.Kırmızı sulu boyayla çok büyük harflerle bişeyler yazıyorum ama ne yazdığımı hatırlamıyorum.Anlamı nedir acaba yorumlarsanız çok sevinirim.