Rüya Tabirleri / dede rüyaları / Rüyada dedenin tacizine uğramak

Rüyada dedenin tacizine uğramak

Rüyada dedenin tacizine uğramak ticarette yapacağı yeni atılımlar sayesinde muvaffak olacağına, eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına, hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, mesleki anlamda geriye düşüleceğine, mutluluk verici olaylar yaşayacağına, herkesin yardımına koşan rüya sahibinin başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına alamettir.

Rüyada dedenin tacizine uğramak gördüyseniz

  • Karşı cins ilişkilerinizdeyse sizden kaynaklanan bir dalgalanma olabilir.
  • Kendinizi şımartmaya veya kendinize iltifatlar yağdırmaya başlamadan önce, gerekenleri yapmanızda fayda var.

Rüyada ölmüş dedenin tacizine uğramak mallarını ve makamını garantileyeceğine, zararlarını telafi edeceğine, her açıdan farklılıklar olacağına, helal olan lokmaya ve makbul olan mallara sahip olacağına, sonu hayırlı olacak bir izdivaca, işlerinde çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isterken bazı hataları sonucu zarar edeceğine ve sevdiği kişi ile neredeyse arasının açılmasına sebep olacak olaylar ile karşılaşacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments