Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada dedenin altın vermesi

Rüyada dedenin altın vermesi

Rüyada dedenin altın vermesi aile saadetinin de artacağına, her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına, şansının ve bahtının daima açıkolacağına ve kendisinden yana gideceğine, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, Allah katında günahlarının affolacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada dedenin altın vermesi gördüyseniz

  • Seçtiğiniz yol veya yöntem çevreniz ya da çevrenizle ilişkilerinizi etkileyebilir.
  • Farklı şeyler denemenin faydasını görebilirsiniz.

Rüyada ölmüş dededen altın alındıysa aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine ve bir daha toparlanamayacağına, işinde itibar edineceğine, evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dededen altın alındıysa elinde bulunan imkânların bollaşacağına, yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, çok büyük paralar kazanılacağına, kısmetin ve talihin açılacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, bir sebeple yaşanacak en ufak bir tartışmanın bile çok büyük bir kavgaya dönüşeceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments